Reklamskylt

Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, med belysning, Cinzano, Italien, 1960-tal, höjd 53x37,5 cm

Slitage

633579

2019-04-11