Ulla Helenius-Reit oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ULLA HELENIUS-REIT (födde 1942), ´´Självporträtt´´, signerad och daterad -78, olja på duk, ca 74x68 cm

Smärre slitage

633626

2019-04-11