Helvig Agnete Kinch

Helvig Agnete Kinch
Helvig Agnete Kinch
Helvig Agnete Kinch
Helvig Agnete Kinch

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HELVIG AGNETE KINCH (1872-1956): Arbetshästar, monogramsignerad, akvarell med täckvitt, ca 30x43 cm

Zustandsbeschreibung

633632

2019-04-14