Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HELVIG AGNETE KINCH (1872-1956): Arbetshästar, monogramsignerad, akvarell med täckvitt, ca 30x43 cm
Zustandsbeschreibung
633632
2019-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner