Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF ÅGREN (1874-1962): Porträtt av konstnären Bertil Bull Hedlund (1893-1950), signerad och daterad Olof Ågren 1930, olja på pannå, ca 61x40 cm
PROVENIENS: Svensk Franska
633635
2019-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här