Olof Ågren oljemålning

Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning
Olof Ågren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF ÅGREN (1874-1962): Porträtt av konstnären Bertil Bull Hedlund (1893-1950), signerad och daterad Olof Ågren 1930, olja på pannå, ca 61x40 cm

PROVENIENS: Svensk Franska

633635

2019-04-25