Vas Kina oxblodsglasyr

Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr
Vas Kina oxblodsglasyr

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, oxblodsglasyr, höjd ca 16 cm

Fotringen med nagg

633643

2019-04-25