Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM ADOLPHUS KNELL (England, 1805-1875): Fartyg i stormig hamn, signerad Adolphus Knell, olja på duk, ca 45x80 cm
Smärre färgbortfall, lagning
633652
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här