Adolphus Knell marinmålning

Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILLIAM ADOLPHUS KNELL (England, 1805-1875): Fartyg i stormig hamn, signerad Adolphus Knell, olja på duk, ca 45x80 cm

Smärre färgbortfall, lagning

633652

2019-04-11