Karnstolar samt sidobord

Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord
Karnstolar samt sidobord

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR samt SIDOBORD, 4+2, kolonialstil / bambuimitation, 1900-talets andra hälft, bronserad metall, sitthöjd 46 cm, bord med glas höjd 49, diam 43 cm, bord utan glas höjd 42 cm.

Smärre slitage. Ett bord saknar glasskiva

633655

2019-04-11