Omega fickur silver 1900-talets början

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, år 1915, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, serienr. 4366429, diameter 51,5 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, urtavla med skador, kedja av gulddoublé

633672

2019-04-14