Omega fickur silver 1900-talets början
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, fickur, silver, år 1915, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, serienr. 4366429, diameter 51,5 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, urtavla med skador, kedja av gulddoublé
633672
2019-04-14