Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "A.W.", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1974, olja på duk, ca 130x130 cm

Smärre slitage

633680

2019-04-12