Barskåp
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1940-50-tal, mahognyfanér, hållare i dörrar för totalt 24 glas, spegelglas på bottenskivan, topp i frostat glas, en utdragbar skiva, två lådor i nederkant, höjd 120 cm, bredd 94 cm, djup 40 cm
A Gentleman´s Auction
Fanérskador, bruksslitage
633699
2019-04-26