Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OLOF SANDAHL (född 1938), ´´Flyktväg I´´, signerad Olof Sandahl, daterad -74, numrerad 2/100, färglitografi, bladstorlek ca 45x59 cm
Ej examinerad ur ramen
633708
2019-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här