Olof Sandahl färglitografi

Olof Sandahl färglitografi
Olof Sandahl färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLOF SANDAHL (född 1938), ´´Flyktväg I´´, signerad Olof Sandahl, daterad -74, numrerad 2/100, färglitografi, bladstorlek ca 45x59 cm

Ej examinerad ur ramen

633708

2019-04-12