Acke Åslund och Stig Borglind

Acke Åslund och Stig Borglind
Acke Åslund och Stig Borglind
Acke Åslund och Stig Borglind
Acke Åslund och Stig Borglind
Acke Åslund och Stig Borglind
Acke Åslund och Stig Borglind

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958) och STIG BORGLIND (1892-1965) (2): Landskap med figurscen, signerad och daterad Acke Åslund 1926, litografi, bildmått ca 25x28 cm samt motiv från Holland, etsning, signerad Stig Borglind, ca 18x26 cm

633719

2019-04-25