Soffbord 1900-tal

Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, mahogny, oval lös skiva med klaffade handtag, höjd 49, 117x89 cm

Bruksslitage

633721

2019-04-11