C F Swensson oljemålning

C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Fartyg till havs, signerad C.F. Swensson, olja på pannå, ca 15x27 cm

Kuntoraportti

633730

Päivämäärä:

2019-04-14