C F Swensson oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Fartyg till havs, signerad C.F. Swensson, olja på pannå, ca 15x27 cm
Kuntoraportti
633730
Päivämäärä:
2019-04-14