Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
NILS DARDEL (1888-1943): porträtt, akvarell och blyerts på papper, signerad samt daterad 1926 ca 62x47 cm.
633734
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här