Nils Dardel

Nils Dardel
Nils Dardel

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

NILS DARDEL (1888-1943): porträtt, akvarell och blyerts på papper, signerad samt daterad 1926 ca 62x47 cm.

633734

2019-04-14