Halsband broscher hängen emalj och silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALSBAND, BROSCHER, 4 st, HÄNGEN, 2 st, silver, bl a olikfärgad emaljdekor, en brosch stämplad Atelier Borgila, Stockholm 1944, ett hänge jugend med opalimitationer, halsbandets längd 32 cm
Emaljskador, en brosch saknar nål
633741
2019-04-16