Halsband broscher hängen emalj och silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALSBAND, BROSCHER, 4 st, HÄNGEN, 2 st, silver, bl a olikfärgad emaljdekor, en brosch stämplad Atelier Borgila, Stockholm 1944, ett hänge jugend med opalimitationer, halsbandets längd 32 cm

Emaljskador, en brosch saknar nål

633741

2019-04-16