Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, 3 st., 1700-tal, motiv från antiken, varav en utförd av Gillberg, ca 44x28 - 50x42 cm

slitage, gulnade

633748

2019-04-14