Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, 3 st., 1700-tal, motiv från antiken, varav en utförd av Gillberg, ca 44x28 - 50x42 cm
slitage, gulnade
633748
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här