bordsplateauer

bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer
bordsplateauer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPLATEAUER, 3 st., 1900-tal, mässing samt spegelglas, diameter 12 - 14,5 cm

mindre slitage

633749

2019-04-14