Såsåskål silver 1800-tal

Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal
Såsåskål silver 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SÅSSKÅL, silver, Lars Larsson & Co, Stockholm 1858, höjd 10,5 cm, vikt ca 468 g

slitage

633753

2019-04-14