Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, SERVERINGSSKED, silver, soppsleven märkt D Hallman 1806, serveringssked med otydliga stämplar, längd ca 36 cm, vikt ca 430 g
slitage
633754
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här