Soppslev samt serveringssked

Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked
Soppslev samt serveringssked

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, SERVERINGSSKED, silver, soppsleven märkt D Hallman 1806, serveringssked med otydliga stämplar, längd ca 36 cm, vikt ca 430 g

slitage

633754

2019-04-14