Terrin med underfat

Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat
Terrin med underfat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN MED UNDERFAT, sent 1800-tal, Spode Copelands, England, flintgods, fatets längd ca 32 cm

obetydlig krackelering

633763

2019-04-14