Möbelbeslag och lampbeslag

Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag
Möbelbeslag och lampbeslag

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖBELBESLAG & LAMPBESLAG, ca 100 st, mässing och gulmetall, 1800-/1900-tal, bl a nyrokoko

Delvis med slitage

633784

2019-04-16