Väggpendyl Junghans

Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans
Väggpendyl Junghans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, Junghans, svarvade detaljer, höjd ca 100 cm, pendel och nyckel medföljer

Slitage, smärre fanerskador

633787

2019-04-16