Böhlmarks golvarmatur

Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur
Böhlmarks golvarmatur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, FOTOGENLAMPA, mässing och läder, 1900-tal, total höjd ca 62 cm

Glasrör med mindre nagg

633794

2019-04-16