Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUP, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, vit glasyr, An hua, höjd 11, diameter ca 14,5 cm
Kantspricka, nagg
633817
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här