Punschmuggar silver

Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 18 st, silver, Cesons, 1900-talets andra hälft, förgylld insida, total vikt ca 570 g

633824

2019-04-17