Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, Holland, 1900-tal, Louis XV stil, fanerad med valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, invädnigt med hyllor, höjd ca 206, 125x35 cm
Sprickor, fanerbortfall
633838
2019-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här