Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal, engelsk stil, djuphäftat grönt skinn, snurrbar, justerbar höjd

Slitage och skador

633846

2019-04-17