Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 19 st., varierande storlekar, sent 1800-tal, Spode Copelands, England, flintgods
gott skick, nagg/missfärgningar kan förekomma
633870
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här