Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

TALLRIKAR, 19 st., varierande storlekar, sent 1800-tal, Spode Copelands, England, flintgods

gott skick, nagg/missfärgningar kan förekomma

633870

2019-04-14