Vitrinskåp
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VITRINSKÅP, 1930-tal, art deco, England, pardörrar i vitrin med blyinfattning, invändigt inred med 3 hyllplan i glas, fanérad i valnöt, brickmärkt Superlative´ Leeds, höjd ca 130, bredd 100, djup 29 cm
Bruksslitage, fanérskador
633879
2019-04-11