Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VITRINSKÅP, 1930-tal, art deco, England, pardörrar i vitrin med blyinfattning, invändigt inred med 3 hyllplan i glas, fanérad i valnöt, brickmärkt Superlative´ Leeds, höjd ca 130, bredd 100, djup 29 cm

Bruksslitage, fanérskador

633879

2019-04-11