Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, ca. 1940-tal, bonad björk, läderklädda sidostycken och dörrar, skiva klädd med målat kakel, handtag i form av tränsar, märkt Yason, höjd ca 64, 91x40 cm

Saknar en nit, en dragträns med skador, i övrigt lättare bruksslitage

633881

2019-04-18