Matbord Bertil Fridhagen
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, 1960-tal, Bodafors, fanér i valnöt, höjd ca 73, diameter 115, 2 st iläggskivor à 55 cm
Bruksslitage, märken, repor och fläckar, iläggskivor med smärre fanérskador
633898
2019-04-17