Servisdelar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVIS, 18 dlr, sent 1800-tal, Spode Copelands, England, flintgods, bestående av: 6 moccakoppar med fat, 6 äggkoppar, mjölkkanna, skål, mindre gräddkanna, salt- och pepparkar
en äggkopp med nagg, mindre slitage
633900
2019-04-14