Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1920-tal, rokokostil, skiva med kakelplattor med dekor av havsfru på delfin samt datering 1927, underrede med skuren dekor, höjd ca 70,5, 82x52 cm
Bruksslitage och nagg
633901
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här