Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1920-tal, rokokostil, skiva med kakelplattor med dekor av havsfru på delfin samt datering 1927, underrede med skuren dekor, höjd ca 70,5, 82x52 cm

Bruksslitage och nagg

633901

2019-04-16