Bram van Velde färglitografi

Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram van Velde, EA, färglitografi, bladmått ca 76x55, oramad

Blekt

633903

2019-04-29