Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
DRINKVAGN, 1980-talets mitt, röktonat glas, förgylld mässing, hjultrissor, höjd ca 57, 82x47 cm
Smärre slitage, fläckar, en skruv saknar plasthölje.
633906
2019-04-11