Drinkvagn

Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

DRINKVAGN, 1980-talets mitt, röktonat glas, förgylld mässing, hjultrissor, höjd ca 57, 82x47 cm

Smärre slitage, fläckar, en skruv saknar plasthölje.

633906

2019-04-11