Karmstol Mingo

Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo
Karmstol Mingo

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Mingo", karmstol, ek, 1950-tal, ek, senare klädsel, sitthöjd 38 cm, rygghöjd 96 cm

Bruksslitage på trä och klädsel

633919

2019-04-11