Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Mingo", karmstol, ek, 1950-tal, ek, senare klädsel, sitthöjd 38 cm, rygghöjd 96 cm
Bruksslitage på trä och klädsel
633919
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här