Bordslampa bouilotte-modell

Bordslampa bouilotte-modell
Bordslampa bouilotte-modell
Bordslampa bouilotte-modell
Bordslampa bouilotte-modell
Bordslampa bouilotte-modell
Bordslampa bouilotte-modell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, bouilotte-typ, 3-armad stomme i nysilver, bemålad plåtskärm, höjd ca 66 cm

Lagningar, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

633925

2019-04-12