Pierre Dmitrienko
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko 1972, 1/40, färglitografi, ca 73x53 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Gulnader, oramad
633927
2019-04-28