Ring 18 k guld
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, 18 k guld, fasettslipad ljuslila sten, sidodekor i form av voluter, 1940-tal, ostämplad, ringstorlek ca 17 mm, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 6,7 g
Sten med hack, repor och slitage
633928
2019-04-17