Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, dubbla slag och grindar, höjd ca 75, 106x28, vardera slag a 65 cm, total längd 158 cm

Brukslitage, renoverat, kompleterat. Slagskivor något skeva. Sprickor

633932

2019-04-11