Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, dubbla slag och grindar, höjd ca 75, 106x28, vardera slag a 65 cm, total längd 158 cm
Brukslitage, renoverat, kompleterat. Slagskivor något skeva. Sprickor
633932
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här