Pierre Dmitrienko
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko 1972, 47/50, färglitografi, ca 60x48 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Kuntoraportti
Oramad
633936
Päivämäärä:
2019-04-28