Pierre Dmitrienko

Pierre Dmitrienko
Pierre Dmitrienko

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko 1972, 47/50, färglitografi, ca 60x48 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Kuntoraportti

Oramad

633936

Päivämäärä:

2019-04-28