Pierre Dmitrienko

Pierre Dmitrienko
Pierre Dmitrienko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko 1972, 50/50, färglitografi, ca 75x54 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Oramad

633937

2019-04-28