Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987): Komposition, signerad Marfaing, EA, litografi på rispapper, ca 66x51 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
633940
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här