Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUPPSATS, VASER, 2 st., 1800-tal, porslin samt brons, dekor i guld mot vit fond, vaserna märkta med korsliggande svärd (Meissen), höjd 15-16 cm
slitage, mindre nagg
633949
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här