Bordsuppsats samt vaser

Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS, VASER, 2 st., 1800-tal, porslin samt brons, dekor i guld mot vit fond, vaserna märkta med korsliggande svärd (Meissen), höjd 15-16 cm

slitage, mindre nagg

633949

2019-04-14